Kamil Skomorowski

Partner | doradca podatkowy

Kamil jest specjalistą z zakresu doradztwa podatkowego na rzecz krajowych oraz międzynarodowych przedsiębiorstw, a także osób fizycznych. Zajmuje się zarówno doradztwem bieżącym jak i kwestami podatkowymi związanymi z restrukturyzacjami oraz transakcjami - w szczególności w zakresie podatków dochodowych, w tym międzynarodowym planowaniem podatkowym oraz badaniami due diligence. Kamil pomaga podatnikom prowadzącym działalność badawczo-rozwojową w korzystaniu z przysługujących im preferencji podatkowych - takich jak ulga B+R czy IP Box.

Karierę w doradztwie rozpoczął w 2007 r. W latach 2007 – 2018 Kamil zdobywał doświadczenie w międzynarodowych oraz krajowych kancelariach prawnych oraz firmach doradczych. Od października 2018 r. partner w TaxLab.

Doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, posiadacz Advanced Professional Certificate in International Taxation (APCIT) oraz Advanced Professional Certificate in Transfer Pricing (APCTP-I) wydanych przez International Bureau of Fiscal Documentation w Amsterdamie, Principles of International Taxation wydanego przez Chartered Institute of Taxation w Londynie oraz English and EU Law Diploma, wydanego przez Uniwersytet w Cambridge wspólnie z Uniwersytetem Warszawskim. Autor szeregu komentarzy oraz publikacji o tematyce podatkowej.

Napisz do mnie

Ostatnie wpisy