Agata Górecka

Senior Associate

Agata wspiera przedsiębiorców w pozyskiwaniu oraz rozliczaniu środków na realizację projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych, w tym dotacji z Funduszy UE, zwolnień podatkowych w ramach Specjalnych Stref Ekonomicznych oraz tzw. Polskiej Strefy Inwestycji, grantów rządowych, ulg na działalność B+R oraz wsparcia z innych źródeł pomocy publicznej.

Swoje doświadczenie zdobywa od 13 lat pracując zarówno w firmie doradczej z tzw. Wielkiej Czwórki, jak również czołowej firmie consultingowej, obsługującej podmioty sektora MSP. Zarządzała ponad 100 projektami inwestycyjnymi oraz badawczo-rozwojowymi, które uzyskały łącznie ponad 380 mln PLN bezzwrotnych dotacji. Efektem jej pracy jest także uzyskanie zwolnień z zapłaty CIT na łączną kwotę ponad 550 mln PLN oraz ponad 50 mln PLN wsparcia w ramach grantów rządowych.

Absolwentka Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej, gdzie studiowała na kierunku Business and Technology. Ukończyła także studia na Uniwersytecie w Coventry (Wielka Brytania) na kierunku European Engineering Business Management.

Napisz do mnie

Ostatnie wpisy