Nasze usługi

Podatki

Doradztwo bieżące

W ramach bieżącego doradztwa podatkowego przygotowujemy komentarze i analizy dotyczące obecnej i planowanej działalności Klientów, zawieranych umów, regulaminów itp.

Więcej
Podatki

Transakcje

Oferujemy kompleksową asystę podatkową przy wszelkiego rodzaju transakcjach, w szczególności przy sprzedaży lub zakupie biznesu i transakcjach na rynku nieruchomości.

Więcej
Podatki

Planowanie podatkowe

Wspieramy Klientów w wyborze i wdrożeniu optymalnej podatkowo oraz bezpiecznej formy prowadzenia działalności.

Więcej
Podatki

Ceny transferowe

Kompleksowo pomagamy naszym klientom w realizacji wszelkich obowiązków wynikających z przepisów dotyczących cen transferowych.

Więcej
Ulgi i dotacje

Dotacje

Doradzamy w uzyskaniu dotacji na projekty badawczo-rozwojowe (B+R), produkcyjne, środowiskowe ze środków krajowych (Fundusze UE) jak i europejskich (programy Komisji Europejskiej).

Więcej
Ulgi i dotacje

Ulgi podatkowe

Kompleksowo wspieramy podatników w korzystaniu z ulg podatkowych.

Więcej
Ulgi i dotacje

Doradztwo strefowe

Dzięki Polskiej Strefie Inwestycji (PSI) przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwolnienie z podatku dochodowego (CIT/PIT) dla inwestycji w dowolnej lokalizacji w Polsce w wysokości nawet do 70% wartości realizowanej inwestycji.

Więcej
Ulgi i dotacje

Pomoc publiczna

Wspieramy przedsiębiorców we wszelkich obszarach związanych z pomocą publiczną. Mamy bogate doświadczenie w obszarze pozyskiwania finansowania publicznego, dzięki czemu dobrze rozumiemy i sprawnie poruszamy się w wyzwaniach związanych z różnymi źródłami finansowania.

Więcej