O kancelarii

TaxLab to nowoczesna firma doradcza, która skutecznie pomaga w prowadzeniu Państwa działalności. Wspieramy przede wszystkim przedsiębiorców, organizacje non-profit, samorządy, a także inne podmioty zajmujące się doradztwem, które potrzebują specjalistycznej asysty w obszarze podatków oraz w obszarze pozyskiwania finansowania ze środków publicznych. 

Zajmujemy się wszelkimi sprawami związanymi z podatkami – m.in. doradztwem bieżącym, restrukturyzacjami, postępowaniami, transakcjami, inwestycjami a także budowaniem Państwa bezpieczeństwa podatkowego. 

Szczególnie wspieramy innowacyjnych podatników prowadzących działalność badawczo-rozwojową, pomagając im efektywnie wykorzystywać dostępne dotacje oraz ulgi podatkowe.

Wspólnicy TaxLab to licencjonowani doradcy podatkowi posiadający wieloletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych i polskich firmach doradczych oraz kancelariach prawnych. 

W każdy projekt prowadzony przez naszą kancelarię faktycznie zaangażowany jest bezpośrednio co najmniej jeden z Partnerów TaxLab, co gwarantuje Państwu usługi na najwyższym poziomie.  

Nasze doradztwo ma w praktyczny sposób przyczyniać się do rozwoju Państwa działalności i zapewniać jej bezpieczeństwo podatkowe.

Słuchamy Państwa potrzeb, dokładnie analizujemy problemy i przygotowujemy precyzyjne oraz zrozumiałe rozwiązania uwzgledniające realia biznesowe. 

 

 

Wspólpracujemy z:

                  indeks   logo KPT   mit logo cee         jci logo      ockham logo